Wie zijn we?

De Vlaamse Vereniging van Studenten is de officiële spreekbuis van de student in Vlaanderen en Brussel!

Kwalitatief hoger onderwijs? Voldoende financiële middelen voor studenten en de instellingen van het hoger onderwijs? Degelijke studentenresto’s? Het kwam niet allemaal zomaar uit de lucht gevallen!

Als Vlaamse studentenkoepel vertegenwoordigt de Vlaamse Vereniging van Studenten al sinds 1938 de belangen van studenten. VVS slaat een brug tussen studenten, overheid en hoger onderwijsinstellingen en draagt kwaliteit, diversiteit en democratisering hoog in het vaandel. Naast vertegenwoordiging op alle mogelijke platformen, is ondersteuning van studentenraden een belangrijk deel van onze werking.

Het team achter VVS

Het bestuur

Het bestuur van VVS zijn verkozen studenten die zich een heel jaar inzetten om de organisatie te vertegenwoordigen en inhoudelijk te besturen, de beleidslijnen van de algemene vergadering uit te dragen en de studentenbelangen te verdedigen. Zij worden verkozen door de algemene vergadering. Deze verkiezing vindt jaarlijks eind juni plaats. Het mandaat van het huidige bestuur loopt tot 31 juli 2020. U kan de leden van het bestuur contacteren via bestuur@vvs.ac of op hun persoonlijk adres.

Interesse om bestuurder te worden? Bestuursfuncties binnen VVS staan immers open voor elke student die aan het Vlaamse hoger onderwijs studeert. VVS zoekt nieuwe bestuurders voor het academiejaar 2020-2021. De nieuwe bestuurders worden verkozen op de algemene vergadering van dinsdag 30 juni. Onze leden verwachten van kandidaat-bestuurders een goede voorkennis van de organisatie en liefst ook ervaring in een studentenraad. Kandideren voor een bestuursfunctie kan via onze mandatenlijst.

Elise Beeckmans

Elise Beeckmans

Voorzitter

elise.beeckmans@vvs.ac

Dylan Couck

Dylan Couck

Bestuurder Onderwijs & Ondervoorzitter

dylan.couck@vvs.ac

Sander Vanmaercke

Sander Vanmaercke

Bestuurder Diversiteit & Sociale zaken

sander.vanmaercke@vvs.ac

Mats Baelus

Mats Baelus

Bestuurder Participatie

mats@vvs.ac

Leandro Storme

Leandro Storme

Bestuurder Internationaal

leandro.storme@vvs.ac

Staf

De stafmedewerkers zijn de vaste personeelsleden van VVS. Zij staan in voor de organisatorische en dagelijkse werking en zorgen voor de continuïteit. Daarnaast ondersteunen en begeleiden ze het bestuur bij hun beleidsvoorbereidende werk.

Je kan onderstaande stafleden contacteren via staf@vvs.ac of op hun persoonlijk adres.

Frederic Piccavet

Frederic Piccavet

Beleidsmedewerker hoger onderwijs & coördinator

frederic.piccavet@vvs.ac

Luna Vandevelde

Luna Vandevelde

Vrijwilligerscoach & vormingscoördinator 0497/14.62.76

luna.vandevelde@vvs.ac

Babette Demeester

Babette Demeester

Projectcoördinator mentaal welzijn

babette.demeester@vvs.ac

Vragen? Contacteer ons hier

Nijverheidsstraat 10
1000 Brussel